Hakkımızda

Hakkımızda

İDEALSİSTEM  2004 yılında teknoloji alanında Tarsus'ta Mustafa Can ÖZDEMİR tarafından kurulmuştur.O günden Bu güne teknolojideki faaliyet alanlarını genişleterek büyümeye devam etmektedir. 

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda tüm dünyadaki güvenlik sektöründeki ilerlemeleri takip ve analiz ederek en güvenilir çözümleri sunan firmaların marka ve kalitesini tercih ederek fiyat ve kalite noktasında sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Sürekli gelişen dünyamızda, baş döndürücü bir şekilde ilerleyen teknoloji sayesinde bu alanda ortaya çıkan tüm yenilikleri, öncü ve yaratıcı çözümlerle birlikte şimdi olduğu gibi gelecekte de ülkemiz insanına ve müşterilerimizin faydasına sunmak en önemli misyonumuzdur.

Bu doğrultuda müşterilerimizin gereksinimlerini en kaliteli ve uygun şekilde karşılayarak, verdiğimiz hizmet kalitesini daima yükseltirken, bu alanda profesyonel yetişmiş insanları memleketimize kazandırmak suretiyle, lider firma ve marka olmak ise yeğane vizyonumuz olacaktır.